خلافی موتور سیکلت

استعلام خلافی موتور سیکلت و خودرو

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که در طول سال چندین بار جریمه شده اید و آمار دقیقی از اطلاعات و مبلغ جریمه خود ندارید پلیس راهور امکانی را فراهم آورده تا بتوان به سرعت و بدون نیاز به دفاتر حضوری بتوانید استعلام خلافی خودرو خود را بگیرید.

در روش اول شما می توانید از طریق مرورگر ها به آدرس سایت http://rahvar120.ir/lbs.jsp مراجعه کنید. کارت ماشین خود را آماده کنید، در پشت کارت خودرو یک شماره ۸ رقمی درج شده است. (بارکد) این شماره را یادداشت کرده و در سایت وارد کنید تا میزان خلافی ماشین شما، نمایش داده شود.

در این سایت می توانید خلافی خود را به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری پرداخت کنید. باید این نکته را در نظر داشت که این سایت به صورت هفتگی به روز می شود و اگر در هفته جاری جریمه شده باشید قاعدتا در خلافی شما نمایش داده نخواهد شد.

خلافی موتور سیکلت

در روش دوم اگر اینترنت در دسترس ندارید می توانید با شماره ۸۸۲۸۸۸۸۸ تماس بگیرید و با وارد کردن اطلاعات کارت ماشین خود تعداد و مبلغ خلافی خود را به دست آورید.

در روش سوم که از طریق پیامک صورت می گیرد شما باید شماره مندرج در پشت این کارت که یک کد ۱۷ رقمی به شکل عمودی است و این کد با IR شروع می شود را به شماره ۱۱۰۰۰۵۱۵۱ از طریق SMS ارسال کنید.پس از چند لحظه مقدار مقدار خلافی ماشین و تعداد دفعات آن برای شما ارسال می شود. اگر بعد از کد ۱۷ رقمی * بزنید و به همان شماره ارسال کنید شناسه پرداخت و شناسه قبض هم برای شما ارسال می شود که می توانید از طریق آن خلافی خودرو خود را بپردازید.

در روش چهارم که حضوری است باید به همراه  كارت شناسايی وسيله نقليه به یکی از شعب دفاتر پليس ۱۰+ مراجعه کنید و وضعيت جرايم رانندگی خود را پیگیری کنید که این روش شامل هزینه است.

برای گرفتن خلافی موتور سیکلت به نظر می رسد تنها راه حل موجود مراجعه به دفاتر حضوری باشد. با ارسال کد VIN به شماره پیامکی مندرج با پیغام  این شماره VIN در سامانه ثبت نشده است، روبرو می شویم. همچنین در آدرس اینترنتی ذکر شده نیز نمی توان خلافی موتور را دریافت کرد.

مطالب مرتبط

5 نظر

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *